Help - Search - Members - Calendar
Full Version: [ro] Romania
Forum 17B > Archive 17 Buddies > Multilingual > Others Languages
cristi casapu
Cunosc multi Romani care acceseaza acest site! De aceea doresc sa adaugati un forum pentru vorbitorii de Limba Romana in categoria Multilingual! Va multumesc si va doresc mult succes in tot ceea ce faceti!
Chapo
Dacă membrii români cu atât mai mult cererea, aceasta va fi cu plăcere că am deschis un nou forum pentru limba română.
cristi casapu
QUOTE (Chapo @ 02/12/2011 - 10:37:13) *
Dacă membrii români cu atât mai mult cererea, aceasta va fi cu plăcere că am deschis un nou forum pentru limba română.


Multumesc frumos! Acum asteptam membri! smile.gif
Plictis
Care sunt romani aia multi domnul meu?
Chapo your romanian smell as google_romanian smile.gif
cristi casapu
QUOTE (Plictis @ 02/12/2011 - 11:48:29) *
Care sunt romani aia multi domnul meu?
Chapo your romanian smell as google_romanian smile.gif


glare.gif Meriti premiul nobel mai Plictis[itule]. Ai cautat tu prin site si nu ai gasit Romani? Eu am gasit si inca is ceva pe aici! Hai sa-ti zic ceva: Site-ul asta este ceva aparte si nu am gasit asa ceva pe nici un site facut de Romani! Acum, ca tot "ai dat cu mucii-n fasole", te intreb, te deranjeaza daca se face un subforum pentru vorbitorii de Limba Romana?icon_angry.gif
Plictis
Bine adu oameni aici sii ordonam frumos ca la coada la aprozar si pune sai impuste smile.gif
Chapo
QUOTE (Plictis @ 02/12/2011 - 10:48:29) *
google


I have just understood this part icon_ane.gif
Dynamick
Nu e rea ideea
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.